Date companie
 
 
 
 

Un pensionar a fost accidentat mortal, în timp ce conducea un ATV

RSS Știri
 
 
Data publicării : 19 Mai 2014
Categorie : Social - economic | Cuvinte cheie : accident, masina, suceava, mortal, ATV, pensionar
 

Accident grav în județul Suceava! Un bărbat a murit după ce ATV-ul pe care îl conducea a fost spulberat de o mașină. Impactul a fost atât de violent, încât autoturismul s-a răsturnat. Alți trei oameni au ajuns la spital.

VOX ”Uitați unde e cascheta și, până acolo, el a mers pur și simplu în aer, că nu sunt urme. Mașina a ajuns în șanțul ăsta adânc. S-a lovit de șanț și s-a întors invers, spre Udești.”

Bărbatul de 70 de ani care conducea ATV-ul a murit pe loc. Mașina care l-a lovit s-a răsturnat sub un podeț. Ca prin minune, pasagerii din mașina au scăpat cu viață.

VOX ”Puteau să moară și ăia patru. Erau tată, fiica și femeia.”

Polițiștii au deschis o anchetă, pentru a stabili cu exactitate cum s-a petrecut accidentul.



« înapoi la toate știrile

 
 

Adaugă comentariu



 
 

Alte știri pe aceeași temă

  • Victima focului ( 16 Octombrie 2025 )

    Incendiu cu o victimă, în localitatea Gura Putnei din județul Suceava! Vă avertizăm că urmează informații și imagini cu impact emoțional. Un bărbat, în vârstă de 66 de ani, și-a pierdut viața, miercuri-seară, în incendiul care i-a cuprins casa.

  • Accident cu paru răniți ( 14 Octombrie 2025 )

    Patru persoane au fost rănite într-un accident produs marți dimineața pe DN5, în afara localității Daia, din județul Giurgiu. În accident au fost implicate două mașini. 

  • Pieton accidentat mortal ( 27 Septembrie 2025 )

    Accident mortal, sâmbătă-dimineață, pe Drumul Național 1! Vă avertizăm că urmează informații cu impact emoțional. Un bărbat, în vârstă de 80 de ani, a murit, după ce a fost lovit de o mașină, pe raza localității Bănești din județul Prahova.

  • Cu mașina în terasă ( 16 Septembrie 2025 )

    Accident grav în orașul Piatra-Olt! Un conducător auto, în vârstă de 19 ani, a pierdut controlul volanului și a intrat cu mașina într-o terasă. În urma impactului, nouă persoane au fost rănite, între care șoferul, trei pasageri din autoturism și cinci persoane care se aflau pe terasă în acel moment. 

  • Plan Roșu de Intervenție, la Mangalia ( 9 Septembrie 2025 )

    Coliziune violentă, la Mangalia! Vă avertizăm că urmează informații și imagini cu impact emoțional. 14 persoane au fost rănite, după ce un autoturism a pătruns pe contrasens și s-a ciocnit cu un microbuz cu călători care circula din sens opus.

 
 
 
 
National TV Stana de Vale cam 1 National FM - Muzica romaneasca Stana de Vale cam 2