Date companie
 
 
 
 

Victorie pentru Național 24 Plus în etapa a 3-a a Cupei Presei Național Media

RSS Știri
 
 
Data publicării : 2 Octombrie 2014
Categorie : Social - economic | Cuvinte cheie : Cupa Presei Național Media
 

3 puncte pentru Național 24 Plus la Cupa Presei Național Media. Miercuri seară a avut loc cea de-a 3-a etapă a campionatului la Baza Sportiva Parcul Florilor din Pantelimon, pe terenul A.S. Dan Chilom. Cap de afiș au fost meciurile dintre Național 24 Plus și Antena 1, scor final 11-3, respectiv cel dintre Zanotti și Național TV, terminat la egalitate, scor 5-5.

CĂTĂLIN OPRIȘAN, Antena 1: "-Cum a fost meciul? Greu, tată, greu de tot, cum ar spune Nea Gigi. 90 de kilograme se duc extrem de greu, dracii aștia goi ai voștri e buni. Asta e, ce să facem, facem mișcare."

DANIEL VLĂDESCU, colaborator, "Mergeți pe mâna noastră": "-Cel mai important lucru la Cupa Presei? -Cel mai important este să participăm, ca la Olimpiadă. Să participăm, să ne mișcăm, să ne simțim bine, să fim o familie."

FLORIN VOICU, Național TV: "-Cum a fost meciul? -Destul de echilibrat, greu, păcat că am avut meciul în mână, dar important este că ne-am mișcat. Din păcate am făcut egal."

Săptămână de săptămână, în fiecare miercuri, până la sfârșitul anului, 8 formații îsi vor disputa titlul de cea mai bună echipă a presei românești.



« înapoi la toate știrile

 
 

Adaugă comentariu



 
 
 
 
National TV Stana de Vale cam 1 National FM - Muzica romaneasca Stana de Vale cam 2